O Hubičce

Naše story.

Chtěl jsem, aby všichni cestovali tak, jako ti, kteří tomu opravdu rozumí.

Luboš KrmenčíkZakladatel

Konkurence je funny.

Mohli jsme se pasovat do rolí lovců a expertů na levné letenky a mezitím lišácky vybírat šílené provize za jejich prodej a tvářit se jako projekt, který je nejlevnější. Ale to bychom se zařadili, to nebyla ta myšlenka.

Vstoupit na český trh bylo v roce 2017 těžké, karty byly díky několika větším projektům doslova rozdány. Partnerství s platformou Skyscanner bylo klíčem, jak vytvořit projekt, který půjde naprosto odlišnou cestou. Bez vlastního vyhledávače, bez vybírání provizí.

Skyscanner jako klíč.

Děláme to jinak.

Přicházíme s jedinečným obsahem. Nabízíme balíčky 3 v 1. Dáváme vám vědět, když se něco šustne. Pokud natrefíme na dobrou práci v letectví, víte o tom. Chceme bavit, chceme obohacovat. Děláme to srdcem.

Prvních 6.000 prodaných letenek. Nominace na Zonky Innovation Awards. Hubička se stává populární pro nejlevnější letenky na trhu. Rosteme. Proto můžeme hrdě říct, jsme Absolutně nejlevnější.

Absolutně nejlevnější.

Motto

Cestování je nejlepší způsob jak utratit všechny svoje peníze, a přesto se stát bohatším.

Co se říká o Hubičce

Děkujeme se synem za výhru vstupenek a zajímavou prohlídku pražského letiště ❤

Klára
výherkyně

Dobré tipy na dovolené a letenky. Objevují se zde letenky, které jsem na stránkách podobného typu neviděl a nebo jsou zde o něco ještě levnější. Navíc skvělá komunikace a osobní rady. DOPORUČUJI

Dan
cestovatel

Skvělý a rychlý přístup. Super ceny, které jsem neviděla na žádném letenkovém webu. Cestování už jedině s hubičkou 👍 doporučuji

Lucie
cestovatelka

Chtěl jsem, aby všichni cestovali tak, jako ti, kteří tomu opravdu rozumí.

Luboš KrmenčíkZakladatel

Absolutně jinak

Hrdě se Skyscannerem

Jsme první na trhu

Bez zbytečných poplatků

Levnější atrakce

Jsme hrdým partnerem Klooku

Přidej se k nám!